دوره جامع آموزش صفر تا صد

طراحی قالب HTML

خصوصی و عمومی

تا شروع دوره کلاس های عمومی

همین حالا تماس بگیرید!

آموزش پروژه محور

HTML5 چیست؟

جامعیت مطالب

3.245000 ETH

فضای ایده آل کلاس

58634.000 USD

درباره این دوره

دوره طراحی قالب HTML در 20 جلسه 2 ساعته برگزار خواهد شد و در صورت اتمام نشدن مباحث و موارد برنامه ریزی شده به جلسات کلاس خواهیم افزود با این تفاوت که مبلغی جهت کلاس های اضافی از سوی دانشجویان پرداخت نخواهد شد.

 

جلسه اول دوره به صورت رایگان جهت مشاوره، توضیحات اولیه، اهمیت فراگیری HTML، بازار کار داخلی و خارجی و ... برگزار خواهد شد که دانشجویان پس از این جلسه می توانند جهت شرکت در کلاس و زمان بندی آن تصمیمات لازم را اتخاذ نمایند.

 

پس تا زمان باقی است جهت هماهنگی برای شرکت در جلسه رایگان با ما تماس بگیرید.

درباره ما

ثبت نام در دوره

سرفصل های آموزش

HTML5

عبارت HTML مخفف Hyper Text Markup Language به معنی زبان نشانه گذاری فوق متن است. Html زبان استاندارد طراحی صفحات وب است و کليه کدهای صفحه اعم از طرف سرور و طرف مشتری در نهايت به کدهای HTML تبديل شده و توسط مرورگر نمايش داده می شوند. HTML یک زبان نشانه گذاری است ، به اين معنی که بخش های مختلف توسط اجزايی به نام تگ از هم جدا شده ، که هر کدام دارای کاربرد و خواص مربوط خود هستند . اين تگ ها به مرورگر اعلام می کنند که هر بخش از صفحه چه نوع عنصری است و بايد به چه صورت نمايش داده شود.

Read More

CSS3 & Bootstrap4

CSS مخفف cascading style sheets به معنی سبک دهنده های آبشاری است. طبق تعریف کنسرسیوم جهانی وب (W3C) عبارت است از مکانیزمی ساده برای سبک دهی اسناد وب نظیر فونت ها، رنگ ها و فاصله ها است. CSS برای غلبه بر مشکلاتی که در طی زمان با استفاده از HTML بوجود آمده است پیشنهاد داده شد.
Bootstrap مجموعه ای از ابزارهای رایگان برای ایجاد صفحات وب و نرم افزارهای تحت وب است که شامل دستورات HTML، CSS و توابع جاوا اسکریپت جهت تولید و نمایش فرم ها، دکمه ها، تب ها، ستون ها و سایر المان های مورد نیاز طراحی وب می باشد.

Read More

JAVASCRIPT

JavaScript ( به اختصار JS ) زبان برنامه‌نویسی سطح بالا، پویا، مبتنی بر شی، وابستگی کم به نوع (Weakly typed)، چند رویه و تفسیری است. در کنار HTML و CSS، جاوااسکریپت یکی از سه هسته صفحات دنیای وب می‌باشد. علیرغم اشتباه عمومی، زبان جاوااسکریپت با زبان جاوا ارتباطی ندارد، اگر چه ساختار این زبان به سی پلاس پلاس(++C) و جاوا شباهت دارد؛ که این امر برای یادگیری آسان در نظر گرفته شده‌است. از همین رو دستورهای متداول مانند if, for, try..catch ,"while" و… در این زبان هم یافت می‌گردند.

Read More

JQUERY

JQuery یک کتابخانه جاوا اسکریپتی سبک و سریع است که شعارش "کمتر بنویس و بیشتر انجام بده" و هدفش استفاده آسان و سریع از امکانات جاوا اسکریپت در وب سایت است. برای یادگیری JQuery باید اطلاعات پایه ای در مورد HTML، CSS و JavaScript داشته باشید. جی کوئری کارهایی که نیاز به کدنویسی های فراوان جاوا اسکریپت دارد را به گونه ای ساده می کند که می توانید با یک خط کد همه آنها را انجام دهید.

Read More

آموزش های تکمیل کننده این دوره

روند پیشرفت دوره

Scroll Down

1. شروع دوره و آموزش HTML

در شروع دوره پس از صحبت های اجمالی در مورد اهمیت دوره، بازار کار و ... به آموزش مباحث HTML می پردازیم.

2. آموزش CSS

با ورود به مبحث CSS علاوه بر مباحث مختلف و روش های استفاده از آن نرم افزارهای Dreamweaver و PhpStorm به دانشجویان معرفی و آموزش داده می شود.

3. پروژه اول

با فراگیری HTML5 و CSS3 به کمک یکی از نرم افزارهای آموزش داده شده در مرحله قبل یک پروژه توسط استاد و سپس همان پروژه و پروژه ای دیگر به وسیله دانشجویان طراحی می شود.

5. آموزش فریم ورک JQuery

حال نوبت به فراگیری فریم ورک محبوب و پرطرفدار JQuery رسیده است. در این دوره دانشجویان علاوه بر مفاهیم پایه و دستورات مختلف این فریم ورک موارد متعدد استفاده از آن را می آموزند.

6. پروژه نهایی و آموزش LESS

پس از تسلط دانشجویان بر JavaScript و JQuery زمان انجام پروژه نهایی فرا می رسد. در این مرحله نیز ابتدا استاد یک پروژه از صفر تا صد انجام داده و در حین آن به آموزش فریم ورک LESS می پردازد. سپس دانشجویان پروژه نهایی خود را انجام خواهند داد.

فروشگاه های بزرگ و قالب های HTML پرفروش

2013

2015

2017

هزینه ثبت نام دوره

خصوصی

هزینه ثبت نام متغیر می باشد.

تعداد شرکت کنندگان 1 تا 4 نفر

بر اساس تعداد نفرات

هزینه ثبت نام

نفرات

2/500/000 تومان

1 نفر

1/600/000 تومان هر نفر

2 نفر

1/200/000 تومان هر نفر

3 نفر

1/000/000 تومان هر نفر

4 نفر

عمومی

هزینه ثبت نام ثابت می باشد.

تعداد شرکت کنندگان 8 نفر

600/000 تومان

هر نفر

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 09377884778 تماس گرفته یا پیامک ارسال نمایید. همچنین می توانید از طریق پیام رسان های واتس اپ و تلگرام سوالات خود را ارسال کرده و در سریعترین زمان پاسخ خود را دریافت نمایید.

Distribution of Tokens

The issued tokens will be Distributed as follows:

Download Whitepaper

Core Team

Our Advisors

All News

Latest News

Press (Media)

Submitting Form...

The server encountered an error.

Form received.

Subscribe to Us!

تمامی حقوق برای شرکت فن آوران تجارت پادرا محفوظ می باشد. © 1394 - 1397

WhitePaper       |       Terms of Service       |       Privacy Policy

4. آموزش JavaScript

پس از اتمام پروژه و اطمینان خاطر از فراگیری صحیح مطالب گفته شده در قبل به آموزش مباحث پایه و مهم JavaScript خواهیم پرداخت.